Doorgaan naar hoofdcontent

Goal!

Goal ... scoren met haar zelfgemaakte cadeautje ... dat gaat dochterlief vanmiddag vast doen!



Een klasgenootje van dochterlief gaat na de zomervakantie naar een andere school. "Mam, wil je iets voor hem maken?" vroeg ze van de week. "Ik kan natuurlijk niet zonder cadeautje bij hem komen."


Een tasje - net zo een als voor de juffen en meesters - leek haar wel leuk. Ik stelde voor om een etui te maken. Dat vond ze een reuze goed idee. "Dan kan hij daar al zijn pennen in doen op zijn nieuwe school!"



Zo gezegd, zo gedaan ...

Dochterlief maakte er eerst een mooie zomerse tekening bij. Daarna ging ze ook nog aan de slag om een mooie kaart te maken. 


Kennen jullie het magazine "Mijn Hobbykaart"? Ze kreeg het een keer van oma. Een magazine vol met knipvellen en beschrijvingen. Echt iets voor dochterlief. Al van jongs af aan noemen wij haar de "knipkoningin". Op jonge leeftijd kon ze namelijk al heel netjes knippen. 



Vol concentratie werd er gewerkt. Zo'n fantastische eigenschap van haar. Dat ze zich zo inzet om iets moois te maken voor een ander. Onze lieverd!



Misschien kan ze met haar kaart wel meedoen aan een kaarten-challenge ;-). Iemand die daar heel veel van weet, is Daphne

Bij haar vond ik tevens de tip om weer een mailtje te krijgen als jullie een reactie plaatsen. Ik hoop dat ik de instellingen zo aangepast heb, dat het weer werkt. Ik zal het jullie in mijn volgende post laten weten. 

Reacties

  1. Nou, hier een reactie, ik ben benieuwd of het lukt????
    Wat een talent heeft je dochter toch, ik zit eerst met verbazing naar de tekening te kijken, leuk!!!! Wat een zomerse creatie, helemaal goed met deze temperaturen.
    Daarna de kaart.....Wauw, die is echt SUPER!!
    Mooi hoor, zoals ze geknipt heeft.
    Maar dan een bijpassende challenge....pff.....er zijn er genoeg, maar ik zou nu zo 1,2,3 niet weten waar ze deze kaart kan linken.
    Thijs zal er, dat weet ik zeker, heel blij mee zijn.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Dank je wel, lieve Daphne, voor je reactie. En ja, dankzij jouw tip krijg ik weer mail bij een reactie!
      Thijs was heel blij met het cadeau. Zag dat zijn klasgenootje heel ijverig voor hem was geweest. En ook ik werd netjes bedankt ;-).

      Verwijderen
  2. Super zeg! Je mag terecht fier zijn op je dochter, zoals ze bij ons zeggen: 'Dat heeft ze van geen vreemde' (waarmee bedoeld wordt dat ze op haar moeder lijkt!).

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Dank je wel!
      Het cadeau werd erg gewaardeerd.
      En jouw mooie uitdrukking ken ik. Leuk.

      Verwijderen
  3. Wat een leuk afscheidskado. En wat een leuk blad om te gebruiken. Raar dat blogger de instelling had veranderd, maar gelukkig is de link om het terug te draaien al behoorlijk bekend. ( ik zette hem ook op mijn blog). Fijne vakantie met veel knutselplezier.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Bedankt, Mieke!
      En van die fijne vakantie zijn we al heerlijk aan het genieten.
      Voor jou ook een fijne zomer gewenst.

      Verwijderen

Een reactie posten

Leuk als je een berichtje achterlaat!
Dank je wel!

Populaire posts van deze blog

Leuk geld geven

Op blogland hoor ik het vaker ... even iets leuks maken voor een jarige die geld als wens heeft ... Het is besmettelijk, want zoon- en dochterlief maken ook graag iets leuks om het geld heen om cadeau te geven als ze naar een feestje gaan. We hebben al van alles en nog wat gemaakt: enveloppen van een oude atlas , zonnebrilhoesjes , cadeautasjes , ... Dochterlief had een feestje aan het water, dus iets met water leek haar wel leuk. Ze herinnerde zich het cadeautje dat ze zelf kreeg voor haar verjaardag. Zoonlief, die dol op woordgrapjes is, zag ook de humor van dit cadeautje wel in. "Zwemmen in het geld!" En zo zwommen er vijf eendjes in het geld! Voor het volgende feestje bedachten we iets anders. "In geval van nood glas breken." Mochten jullie nog ideetjes zoeken om "leuk geld te geven" ... hierbij wat inspiratie!

Afscheidscadeautjes

De vakantie staat voor de deur ... In mijn vorige blogpost schreef ik over de tas als afscheidscadeau voor de bijzondere juf van zoonlief. Ik maakte nog veel meer afscheids- en bedankcadeautjes! Afscheidscadeautjes voor mijn collega's. Na de zomervakantie wacht een nieuwe uitdaging (lees het hier) . Ik wilde graag zelf iets maken voor mijn collega's. Ze kennen mij toch als een creatieve collega ;-). Om hen veel geluk voor de toekomst te wensen, haakte ik heeeeel veel gelukspoppetjes. Een beetje geluk kan iedereen gebruiken en aangezien gelukt heel onwiskundig is ... je moet het namelijk delen om te vermenigvuldigen ... een toepasselijk cadeautje. Van twee houten kralen, een sleutelhangerring en allemaal verschillende kleuren katoen maakte ik deze gelukgspoppetjes. Terwijl ik aan het haken was, bedacht ik mij dat het ook leuke cadeautjes zijn voor de meesters en juffen om hen te bedanken voor het leuke schooljaar (net als voorgaande jaren) . Dus ...

Gebreide pompoen (met patroon)

Na het prachtige schoolreisjes-weer van afgelopen woensdag, hebben we vandaag echt herfstweer. (Tussen twee haakjes ... ik mocht met de kinderen mee op schoolreis. We genoten van een geweldige dag. Heel geslaagd!) Ook in de natuur zie je al herfstverschijnselen. De avonden worden merkbaar korter, vorige week was het mistig toen ik onderweg was naar mijn werk en de dauw was prachtig zichtbaar op de vrouwenmantel in de achtertuin. Naast kerst vind ik dat de herfst zich ook zo goed leent voor leuke decoraties en "hoekjes" in huis. Ik mag ons huis graag in herfstige sferen brengen. Ieder jaar zijn er terugkerende decoraties en ook ieder jaar wel iets nieuws. Vorig jaar haakte ik een herfstblad dat ook dit jaar een mooi plekje gaat krijgen in ons raamwerk . Ook de paddenstoel ga ik weer een leuk plekje geven. Onder het label herfst vind je meer. Dit jaar breide ik voor het eerst een herfstdecoratie. De gebreide pompoen staat alvast gezellig te wezen op één van de ta...