Doorgaan naar hoofdcontent

Jurkje met vleugels

Van een prachtige stof met vogels maakte ik een jurkje voor dochterlief. Ze wilde graag een jurkje met een riempje om haar middel, net zoals het jurkje dat we in het voorjaar een keer kochten. Leuk zulke wensen! 



Het model Simple Dress (net als hier) leek mij een mooie match met het gewenste riempje.




Voor het riempje kocht ik gewaxt koord dat ik in elkaar vlocht.



Nu nog lekker met blote armen en benen. Als het frisser wordt leuk te combineren met kousen en het vestje dat oma breide.



Reacties

  1. Staat haar héél erg leuk.
    Wat een mooi jurkje zeg.
    Het stofje is echt geweldig.
    En, je schrijft het zelf al, straks, in het najaar, kan ze het gewoon nog door dragen, met vest/jasje.
    Leuk vestje ook trouwens!

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wat knap weer!!
    Ze mag zich toch gelukkig prijzen met zo'n uniek jurkje én vestje, dubbel zo fijn om te dragen omdat het met liefde werd gemaakt voor haar!

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Wat een mooi jurkje! Leuk dat jouw dochter zelf haar wensen aangeeft en jij dat zo kan verwerken in een nieuw jurkje. De combinatie met het vest is ook erg tof!

    BeantwoordenVerwijderen

Een reactie posten

Leuk als je een berichtje achterlaat!
Dank je wel!