Doorgaan naar hoofdcontent

Sinterklaaskoeken met chocolade

Op Instagram kwamen deze heerlijke koeken voorbij ... 


Eigenlijk zijn het Chocoladechip cookies met speculaaskruiden en chocolade kruidnoten. Kortweg: Sinterklaaskoeken met chocolade.


Afgelopen weekend bakten we deze koeken. Ze zijn om te smullen. Inmiddels zijn ze allemaal op ... Dochterlief vond het net mega-pepernoten ;-) Het recept vind je hier


Reacties

  1. Deze reactie is verwijderd door de auteur.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Dat dacht ik ook meteen, grote pepernoten.
    Ze zien er heerlijk uit, maar dat waren ze ik lees ik WAREN🤣.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Dat ziet er lekker uit! Onze jongste is gek op chocolate chip cookies en op chocolade kruidnoten, het lijkt me een super recept voor haar om eens te maken.

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Jummie, wat ziet dat er lekker uit. En natuurlijk zijn ze op, zulke koeken blijven echt niet lang liggen.

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Zien er echt heerlijk uit. Welk meel gebruikte jij?

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Gewone bloem gebruikte ik ditmaal.
      In plaats van 50 gram poedersuiker en 60 gram basterdsuiker voegde ik 100 gram rietsuiker toe. Voor ons meer dan zoet genoeg. Had nog wel iets minder gekund zelfs. Ik had geen chocolate chips in huis, maar hakte een reep pure chocolade in stukjes.
      Als je ze ook gaat bakken, veel bakplezier en smul ze!

      Verwijderen
    2. PS: het deeg verdeelde ik in 20 balletjes (i.p.v. 15). Iets kleinere koeken, maar nog steeds een royale koek.

      Verwijderen

Een reactie posten

Leuk als je een berichtje achterlaat!
Dank je wel!