Doorgaan naar hoofdcontent

Geboorte- en doopkaartje

Het jongetje waar ik in het najaar extra grote slabben voor naaide heeft een broertje gekregen. Voor dat gezin maakte ik een kaartje om hen te feliciteren met de geboorte van Jens. 

De zoon en het broertje van onze buren werd gedoopt. Ook voor hen ging ik aan de slag. 


Ik gebruikte dezelfde memorykaartjes als hier. Voor het geboortekaartje koos ik Jip en een schaapje. Bij deze groene memorykaartjes zocht ik allerlei groen papierwaren om er één geheel van te maken. Uit een oud woordenboek koos ik de pagina waar "jongen" op staat. 



Het andere kaartje heeft blauw tinten. Jip leest in het kerkboekje van de doopviering ;-) en het zonnetje schijnt. Voor dit kaartje gebruikte ik de pagina met "doop" uit het oude woordenboek.



Reacties

  1. Prachtige kaartjes heb je gemaakt. Met zorg uitgekozen woorden en plaatjes. Verrassend zulke post, dierbaar.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wat heb je dat weer prachtig gedaan. Heel toepasselijk met de bij elkaar gezochte plaatjes, tekst en kleur.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Erg leuke kaartjes heb je weer gemaakt. De tekst uit het woordenboek vind ik echt top erbij.

    BeantwoordenVerwijderen

Een reactie posten

Leuk als je een berichtje achterlaat!
Dank je wel!